Mons AkademiMons Akademi
 • Bize Ulaşın
 • info@monsakademi.com
 • +90 224 451 6667
  +90 224 451 MONS
Kapat

Eğitim

BİOENERJİ EĞİTİMİ


Bioenerji Eğitimi

Bioenerji Eğitimi

Bioenerji eğitimi nedir?

Bioenerji Yaşam Enerjisi olarak bilinir. Bilimsel olarak saptanabilir ve özel ölçüm cihazlarıyla yaşam enerjisi ölçülebilir. Bedene bioenerji frekanslarının gönderilmesi sayesinde bedenin dengesini bulmasına ve sorunları aşmasına yardımcı olunur. Her insanda var olan bioenerji aktifleştirildikten sonra yaşam boyu size pozitif enerji sağlar.

         Bioenerji pozitif ve olumlu enerji aktarma yöntemidir. Bioenerji evrensel yaşam enerjisi yani kozmik enerjidir. Bioenerji vücutta meydana gelen bütün ağrılarda çok etkilidir. Bu mucizevi eğitim ile şifacı olabilir kendinize sevdiklerinize çalışmalar yapabilir. Profesyonel şifacılığa adım atmış olabilirsiniz. 

        Bioenerji ile kendi bedenimizi, çevremizdeki her şeyi şifalandırabilir. Pozitif yaşam enerjisi ile besleyebilirsiniz. Bioenerji asla tıbbın yerine geçmemekle birlikte en yaygın kullanılan alternatif enerji tekniğidir. Bioenerji günümüzde yaygın olarak kronik tüm rahatsızlıklarda kullanılır, her bio enerji öğreticisinin ekolü farklı olabilir. Bizlerin sizler için sunmuş olduğu ekol hem evrensel hem de en kapsamlı olandır. Bioenerjiniz aktifleştikten sonra kendinize ve çevrenize beden ruh zihin dengelemesi yapabilir. Çakralarınızı dengeye getirebilir. Pozitif frekansı deneyimleyebilirsiniz. Siz değerli kursiyerlerimiz için eğitimimize ilişki şifalandırma ve bioenerjiyle bolluk bereket çalışmalarının nasıl yapılacağınıda ekledik. Bioenerjiyi yakinen yapabildiğiniz gibi kilometrelerce uzaktaki talep eden herkese uygulayabilceksiniz. 

        Günümüzde bir çok ekol bir çok enerji çalışması olmasına rağmen bioenerji en çok talep gören enerji çeşididir. Asla kötülüğe negatife işlemez kişi pozitif enerji ile dolar. Diğer enerji çalışmalarında kişinin yaşam sürecinde tekamülündeki sınavlardan arınması gerekebilirken bioenerji içinde bulunduğunuz süreci kolaylaştırır. Pozitif kolay çabasız yaşam akışı sağlar. Sizlerde çevrenize katkı olmayı seçebilir ya da profesyonel olarak bioenerjist – bioenerji uygulayıcısı olabilirsiniz. Eğitimimiz videolarımızla birlikte canlı yayın ve 2 günlük yüzyüze eğitimle zenginleştirilmiştir. Bu şekilde hem uzaktan hem birebir eğitim alma şansı yakalamış olacaksınız. Tüm kursiyerlerimizin Bioenerji aktifleştirilmesi tek tek eğiticimiz tarafından aktifleştirilecektir. 

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ? 

         Çünkü sizlere bir eğitim öğretiyoruz hedefimiz tüm kursiyerlerimizin sonsuz başarılı olması. Bioenerji eğitimi süresince dilediğiniz soruda ve konuda eğiticimizle iletişim içinde kalabilceksiniz. Yüz yüze eğitimde eğiticimiz tarafından tek tek tekrar aktivasyon ve enerji çalışması yapılacak. Sizlere sunmuş olduğumuz eğitim videolarında seans başlangıçtan bitime kadar nasıl yapıldığını deneyimleyebilceksiniz. Eğitim videoları sizleri bu sektöre profesyonel olarak adım atabilmeniz için özel hazırlanmıştır. Eğitimiz standart bioenerji kalıbının çok dışındadır. Eğitimimizde nefes tekniği, aura genişletme,meditasyon çakraların açık kapalı oluşunu tek tek sizler için işledik. Şuana kadar alınan geri bildirimler mucize ötesi sizleride bu eğitim ile birlikte MONS AKADEMİ ailesinde görmek isteriz. Birlikte başka neler mümkün?

 

KİMLER KATILABİLİR?

 

 • Tıp Doktorları,
 • Sağlık Görevlileri,
 • Fizik Tedavi Uzmanları,
 • Psikologlar,
 • Hipnoterapistler,
 • Psikolojik Danışmanlar,
 • Yaşam Koçları,
 • Reiki Uygulayıcıları,
 • Güzellik Uzmanları,
 • Diyetisyenler,
 • Şifacı olmak isteyenler,
 • Kendisine ve Çevresine enerji aktarmak isteyenler ve bioenerjiye ilgi duyan herkes.

 

DERS İÇERİĞİ

 

Bioenerji nedir ? 

Bioenerji ne değildir?

 Bioenerji nasıl uygulanır ? 

Bioenerji’nin dengelenmesi 

Bioenerji uygulayıcısı olmak 

Yaşam dengenizin önemi ve pozitif frekansa nasıl geçeriz? 

Kendimize nasıl bioenerji uygularız? 

Manyetik alanda bioenerji çalışması 

Aura nedir ve nasıl genişletilir? 

Çakra nedir ? 

 Çakraların dengelenmesi ve açılması.

 Meditasyon uygulamaları 

Nefes teknikleri ile beraber arınma egzersizleri. 

Bioenerji seansları nasıl yapılır ? 

Bölgesel bioenerji nasıl çalışılır? 

Duygusal blokajlara bioenerji çalışması 

Geçmiş yaşamı şifalandırma 

Travmalara bioenerji çalışması 

Uzağa bioenerji şifası gönderilmesi 

Pozitif enerjiyi koruma 

Negatif bağların kesilmesi 

Biyoenerji de uzmanlaşma teknikleri. 

Bitkilere enerji yollama bitkilerin enerjisi 

Bilinçaltımızdaki korku ,kaygı, stres ve sıkışmış duyguları arındırma. 

Bolluk bereket konusunda olan blokajların kaldırılması ve bioenerji ile şifalandırma 

İlişki konusunda bioenerji ile şifalanma 

Uygulamalar 

Ellere bioenerji uyumlaması (Aktive Etme) 

Enerji egzersizleri 

Bioenerji seansı uygulaması 

Negatif enerjilerden korunma 

Bulunduğumuz yaşa kadar arınma işlemi 

Danışan ile tanışmadan başlayarak nasıl seans yönetilir 

 

YÜZ YÜZE EĞİTİM İÇERİĞİ 

Bioenerji eğitim içeriğinin tamamı aktarılmakla birlikte tek tek tüm kursiyerlerimiz eğitici ile çalışıp enerji deneyimleyebilecek örnek seanslarla eğitiminizi pekiştireceksiniz. Grup meditasyonu ile tanışıp arınma farkındalık yolunda ilk adımı atabilceksiniz. Eğitimin 2. gününde Kadim öğreti olan HOOPONOPONO ile tanışıp yüksek frekans ile bio enerji ile bütünleşeceksiniz. Bu eğitimin sizlere başarı, bolluk,sağlık,neşe, ve pozitif geri bildirim getirmesine niyet ediyoruz. Şifa olsun ve öyle oldu.

 

EĞİTMEN

SEVGİ KELEŞ

EFT Uzmanı ve Eğitmeni
 

 

Daha Fazla Bilgi Al