Mons AkademiMons Akademi
 • Bize Ulaşın
 • info@monsakademi.com
 • +90 224 451 6667
  +90 224 451 MONS
Kapat

Eğitim

SARKAÇ EĞİTİMİ


Sarkaç Eğitimi

Sarkaç Eğitimi

Enerjisel olarak daha yoğun bir titreşimle sorularımıza cevap veren, özellik olarak da doğal taşlardan faydalandığımız, üzerine kodlamalar yaptığımız, kendi enerjimizle bütünleştirdiğimiz, enerjimizi yükselten bir araçtır.

 Sarkaç (pandül) kullanımı çok yaygındır. Her Bioenerji uygulayıcısı ya da ekolü farklı kullanabilir. Tıpkı bioenerjide de olduğu gibi çalışma alanları içeriği farklılık gösterebilir. Her eğitim kendi içinde hazinedir. 

Bizim eğitim içeriğimiz aşağıda yer almaktadır. Sarkaç (pandül) kullanımı tıbbi müdahale içermez, tedavi ve teşhis yapmamaktadır. Yalnızca kişisel gelişimizi pozitif yönde desteklemek amaçlı kullanılmaktadır.

2000 ‘li yıllar itibariyle ülkemizde çok sık kullanılan sarkaç (pandül) eğitim içeriğimiz özel olarak hazırlanmıştır. Eğitim tek seviyedir. Enerji akışını hissetmek ve daha yoğun enerji akışı hissetmek adına videoları zamana yayarak izleyiniz. İçsel olarak hazır hissettiğinizde diğer videoya geçiniz.  

Sarkaç Eğitimimiz tüm bioenerji kursiyerlerimiz tarafından yoğun ilgi görmüştür. Bunun için sonsuz teşekkür ederiz. Bioenerji temel ve master seviye eğitimimizi bununla birlikte sarkaç (pandül) eğitimimizi, marka patenti olan Bioenerji Gold Master Trainer Sevgi Keleş tarafından verilmektedir. Sarkacın ihtişamlı dünyasına adım atmak bu konuda ilerlemek isteyenler için özel olarak hazırlanmış eğitimimize kendini geliştirmek isteyen herkesi bekleriz.

 

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Çünkü sizlere eğitim satmıyor bir eğitim öğretiyoruz hedefimiz tüm kursiyerlerimizin sonsuz başarılı olması eğitim videoları sizleri bu sektöre profesyonel olarak adım atabilmeniz için özel hazırlanmıştır.  Eğitimiz standart eğitim  kalıbının çok dışındadır. Eğitimimizde yaşamınıza pozitif katkı olacak birçok ek bilgi bulabileceksiniz. Şuana kadar alınan geri bildirimler mucize ötesi sizleri de bu eğitim ile birlikte MONS AKADEMİ ailesinde görmek isteriz. Birlikte başka neler mümkün?

 

SARKAÇ (PANDÜL) EĞİTİMİ DERS İÇERİĞİ

 • Sarkaç̧ nasıl çalışır?
 • Sarkaç̧ kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar?
 • Sarkacın arındırılması.
 • Sarkacın uyumlanması.
 • Sarkaç̧ ile soru cevaplar.
 • Kişiye özel uyulmama yapmayı öğrenme.
 • Çakraların dengelenmesi ve enerjinin yükseltilmesi.
 • İlişki analizi, pozitif çalışma.
 • Alan enerji temizliği.
 • Gayrimenkul uyumu.
 • Renk enerjisi ile enerjinizi yükseltme.
 • Sarkaç̧ ile bağımlılıklara pozitif katkı olmak. (tıbbi müdahale içermez tedavi etmez sadece pozitif enerjisel katkıdır)
 • Sarkaç̧ ile mekan temizliği.
 • Sarkaç̧ ile dişil - eril enerji üzerinde çalışma.
 • Başkasının üzerinde sarkaçla çalışma

 

KİMLER KATILABİLİR?

-  Bioenerji uygulayıcıları

-  Bioenerji master kursiyerleri

-  Yaşam koçları

-  Nefes koçları

-  Psikolojik danışmanlar

-  Bioenerji uygulayıcısı olmak isteyenler

-  Yaşamına pozitif enerji eklemek isteyenler

-  Çakraların önemini kavramak isteyen herkes

-  Ve kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

 

EĞİTMEN

 

Sevgi Keleş

 

      

      1989 yılında Ankara’da doğdu. Meslek olarak 2. üniversitesinde Sosyal Hizmetleri seçti. 2018 yılına kadar birçok eğitimi hızla tamamladı. Evlilik-İlişki Danışmanı ve Bilinçaltı ve Kuantum Dönüşüm Uzmanı olarak Ankara’da halen çok sayıda seans yapmaktadır.

       Posta Gazetesi, Business Channel Türk TV, TV8’de röportajları yayınlandı. Şehrin Gündemi isimli programın konuğu oldu. İstanbul ve Ankara’da birçok ünlü ile seans yapmakta ve eğitim vermektedir. Yapmış olduğu gönüllü seanslarla ve eğitimlerle birçok kez plakete layık görülmüştür.

       2019 yılında kendi Evlilik-İlişki Danışma ve Koçluk Akademisini kurmuştur. Bir danışanının “Eşimle barıştım ama tartışmadan sonra yanağımda kalan ağrıyı unutmadım.” Söylemi sonra Sevgi Keleş’i EFT alanında yepyeni bir dünyaya çekti.

       EFT eğitimlerini ve EFT Eğitmenliği eğitimini tamamladıktan sonra 289 EFT seansı yaptı. Aynı danışanını davet ederek ona EFT uyguladı sonuç muhteşemdi. Danışan olayı hatırlıyor ama bir his, bir anlam yükleyemiyordu. EFT’nin bu mucizevi dönüşüm hızını gerek yetiştirdiği koçlarda, koçluk seanslarında gerek NLP eğitimlerinde ve seanslarında hep ekleyerek kullandı.

           
Aldığı Eğitim ve Sertifikalar

. Evlilik ve İlişki Danışmanlığı 

. Aile ve ilişki Seanslarını Yönetme Teknikleri Eğitimi 

. Kuantum-Bilinçaltı Düşün ve İyileştirme

. Yaşam Koçluğu 

. Nefes Koçluğu

. EFT

. NLP Master Practitoner

. Access Bars 

. Usai Reiki Master 

. Psikolojik–Ruhsal Astroloji

. Ho’oponopono Kendini Arıtma Yöntemi 

. Denge Semineri 

. Bütünsel Gelişim Seminer Programı

. Etkili İletişim ve Diksiyon 

. Eğitimcinin Eğitimi

 

 

Daha Fazla Bilgi Al